SCP-666-J
hodnocení: +5+x

2j13ghv.jpg

Dr. Gerald byl požádán, aby odvezl autobus plný zaměstnanců třídy D do blízké Oblasti. Nějak se mu podařilo to přeměnit na demoliční derby.

2untsep.jpg

Jak se mu to sakra podařilo se segweyem?

Objekt #: SCP-666-J

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: Zaměstnanci třídy D a Gerald jsou jediný s povolením být ve vozidle, které řídí Dr. Gerald. Připravte vaky na těla podle počtu pasažérů bez Dr. Geralda. Navíc týmy doktorů musí být připraveny k výjezdu, pokud Dr. Gerald cestuje okolo potenciálně nebezpečného prostředí (např. atomová elektrárna a chemická továrna).

Popis: Všichni jednotlivci, kteří nastoupí do vozidla a jiné formy transportu, které ovládá Dr. Gerald zaručeně zemřou. Testování ukázalo, že i ti co se z vozidla pokusí utéct, jsou odsouzeni ke zkáze. Většinou do nich narazí další vozidlo během pár minut. Dr. Gerald kupodivu vždy přežije, aniž by záleželo jaký masakr s vozidlem udělá.

April_27%2C_2014_Vilonia_tornado_aerial_damage.jpg

Výsledek cesty Dr. Geralda městem [VYMAZÁNO] na mopedu.

Dodatečně, všechny potenciálně nebezpečné objekty se stanou více nebezpečné, pokud je ve vozidle nebo v jejich blízkosti. Nože probodnou více, než jim jejich ostrost normálně dovoluje, normální olejové tankery se stanou pohybujícími se bombami, které vybuchnou i po lehkém doteku, budovy ztratí svou nehybnost a chodci ztratí pud sebezáchovy a skáčou do jeho cesty. Pouhá cesta na kole může způsobit devastaci jako od tornáda T3.

Dodatek 666-1: Dr. Gerald se nikdy nesmí přiblížit k SCP-426 v okruhu 25 metrů.

Dodatek 666-2: Plánuje se vytvořit vozidlo, které zadrží SCP-682 dostatečně dlouho, aby mohl Dr. Gerald jet na projížďku.

65cvn6.jpg

Tým výzkumníků spekuloval, že kolečkové brusle jsou technicky také vozidlo. Tuto hypotézu otestovali tak, že Dr. Gerald najel do centrály ORIA v Teheránu. Měli pravdu.

2mwscir.jpg

10:07, Březen 15, 2███. Přibližná rychlost: 4███ km/h

mower%20accident.jpg

10:11, Březen 15, 2███. Počet úmrtí: ██

1z37ar5.jpg

Máme tenhle pozemek v ████████, ███████ pro případ, že potřebujeme vyřadit nějaké vozidlo. Toto je také jediné místo, kde může Dr. Gerald řídit bez povolení.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License