SCP-644
hodnocení: 0+x

Objekt #: SCP-644

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-644 musí být drženo ve standardním kontejnmentu pro humanoidy, v Chodbě ██, v Oblasti-██. Veškerý personál Třídy D, v Oblasti-██, o kterých je známo, že mají děti, musí být informování o anomálních efektech SCP-644. Zaměstnanci s dětmi mají právo se kdykoli odhlásit z testovaní s SCP-644.

Popis: SCP-644 je humanoid mužského pohlaví Italského původu. Visuálně se SCP-644 jeví přibližně jako 30 let staré. Na vnitřní straně levého zápěstí má vytetován nápis "Mr. Horký, z malých Gentlemanů® Dr. Wondertainment".

SCP-644 je schopno přesně určit, zda má daná osoba děti, či nikoliv. Subjektem biologicky počaté i adoptované mohou být tímto efektem rozpoznány. SCP-644 je schopno tento efekt rozpoznat u každého člověka kterého zná, ať už jen od pohledu, či jménem.

SCP-644 tvrdí, že je schopno rozpoznat každé materiální přání jakéhokoli dítěte, stejně jako dokáže určit popularitu jakéhokoli produktu určeného pro děti. SCP-644 tvrdí, že tento efekt nefunguje na materiální přání dospělých osob, ale i přes to to dokázalo určit alespoň u jedné osoby starší 18 let, kterou SCP-644 popsalo jako "pravého vojáka", bez žádného dalšího komentáře.

SCP-644 je schopné "vytvořit" vizitku z kapsy jakéhokoli oblečení, které nosí. Na přední straně karty stojí:

Mr. Horký
Marketingový Poradce
Doktor Wondertainment S.R.O.
1515 Mulberry Lane, Chicago, Jižní Afrika

Na zadní straně je malým písmem natištěna kopie dokumentu 909-a.

SCP-644 bylo původně nalezeno městskou policií v Racine, ve Wisconsinu, kde bylo nalezeno spící u vchodu do zdejší základní školy, u rozbitého okna. SCP-644 tvrdilo, že tak učinilo, aby se ochránilo před zimním počasím. Nadační modul na automatické prohledávání internetu nalezl zmínku o tetování SCP-644 v souborech místního policejního oddělení, ze kterého byla krátce poté získána. O městě Racine, Wisconsin, bylo později zjištěno, že se v něm nachází několik anomálních objektů vytvořených "Doktorem Wondertainmentem", které jsou ve vlastnictví několika místních dětí.

Rozhovor 1:

Předmluva: Rozhovor proběhl krátce po počátečním zadržení SCP-644, kdy ještě nebyly známy jeho anomální vlastnosti.

<Začátek Záznamu>

SCP-644 je zavedeno do místnosti na výslech bezpečnostním personálem, oblečeným v plně nehořlavém oblečení, které vydrží teploty až do 800°C a v kevlarovém oblečení s polstrováním, pro případ exploze. Personál byl také vyzbrojen vysokokapacitními hasícími přístroji.

SCP-644: Co je to s nimi?

Dr. Latimerová: Prosím, uveďte své jméno pro záznam.

SCP-644: Jmenuji se pan Horký. Jsem marketingový poradce pro společnost Doktor Wondertainment, akciová společnost, S.R.O.

SCP-644 natáčí své zápěstí a ukazuje na své tetování. Bezpečnostní personál se připravuje uhasit jakýkoli potencionální oheň.

SCP-644: Tetování, koukejte. To byl můj nápad. Protože mám pod malíkem chod trhu, hm?

Dr. Latimerová: Mohl jste si říct, kde budete mít to tetování?

SCP-644: Jo. Já a doktor jsme si byli celkem blízcí. Myslím, že jsem s ním chodil na vysokou.

Dr. Latimerová: A to kam?

SCP-644: Oh, tak to nevím. Pamatuje si vůbec někdo tyhle věci? Takže, jak se máte?

Dr. Latimerová: Já se mám dobře. Mohl byste mi něco povyprávět o tom, jaký je váš vztah s "Wondertainmentem"?

SCP-644: 'Dobrý'? Tedy, určitě vám teď chybí vaše děti, že? Jsou s vaším manželem?

Dr. Latimerová: Co víte o mých dětech?

SCP-644: Vím, že jim chybíte. Ony nejsou— Tedy, ani neví, co děláte za práci. Tohle rozhodně není univerzita, že ne? Tedy, pokud nejde o nějaké 'volnější testovací protokoly', ha. Už to byla tak 2 týdny? 2 týdny jste je neviděla?

Dr. Latimerová: Pokračujte.

SCP-644: Podívejte, podle mého názoru byste jim měla dát najevo svoji lásku. Tedy, Jason… poslední semestr, má 1- z matematiky! A to necháte bez odměny? To je zlý, doktorko.

Dr. Latimerová: Máte pravdu, co bych měla dělat?

SCP-644: Stačí říct a já to pošlu na vyšší místa. Nic neslibuji, ale uvidím, co se dá dělat.

Dr. Latimerová: Co přesně můžete udělat?

SCP-644: Inu, můžu si promluvit s mým přítelem nahoře— říkám mu "Mr. Distributor", ale distributor není. Je to jen přezdívka. Jeho jméno je Steven. Promluvím s ním, a pokud shledáme vaše děti "ošizeny", abych tak řekl, můžu jim sehnat nějaký věcičky na hraní. Mohl bych je klidně zabalit a dát na ně nálepku "od maminky".

Dr. Latimerová: Musela bych vědět víc. Potřebuji vědět, kupříkladu, že jsou vaše hračky bezpečné.

SCP-644: Jasný, co takhle- co takhle si o tom promluvit trošku později? Bez těch všech… posluchačů kolem?

SCP-644 se natáčí k bezpečnostnímu personálu.

Dr. Latimerová: To zní moudře.

SCP-644: Výborně! Víte, kde mě najít, zde je má vizitka.

SCP-644 vytváří vizitku. Bezpečnostní personál ji zabavuje a ukládá do vyztuženého, ohnivzdorného boxu.

<Konec Záznamu>

Rozhovor 2:

Předmluva: Rozhovor proběhl jeden den od počátečního zadržení.

<Začátek výňatku Záznamu>

SCP-644 je zavedeno do místnosti pro výslech. Mezi židlí pro SCP-644 a Dr. Latimerovou se nachází 10-centimetrová bariéra sestavená z teplu a výbuchu odolného skla.

SCP-644: Ale no tak.

Dr. Latimerová: Zdravím, pane Horký.

SCP-644: Zdravím, doktorko. Je to kvůli tomu jménu? Budu upřímný, nejsem tak hot.

Dr. Latimerová: Je to jen předběžné opatření. Mohl byste mi říct víc o tom, co jste zmínil včera? Vaše hračky?

SCP-644: Oh, ano jistě. Wondertainmentovi produkty jsou plně testovány, mají celoživotní záruku a jsou navrženy, aby rozvinuli představivost vašeho dítěte skrze zábavné objevování.

Dr. Latimerová: Zmínil jste se o požadavcích, které musí dítě splňovat, aby mohlo hračky dostat. Mohl byste to rozvést?

SCP-644: Inu, podívejte, nemůžete dát jen tak někomu kvalitu tohoto typu. Když dáte průměrnému dítěti relativistické závodní auto, jen ho někam dá na poličku a půjde… se dívat na Slunce, nebo tak něco.

SCP-644: Ne, ne. Hledáme vyšší kalibr. Někoho s opravdu vysokou představivostí… někoho, kdo opravdu ocení tu práci, kterou do těch věcí vkládáme.

Dr. Latimerová: Jaký druh práce? Co děláte ve 'Wondertainmentu'?

SCP-644: Tedy, nechci tady mluvit jen o sobě… Tohle je přece o vašich dětech, ne?

Dr. Latimerová: Potřebuji mít jistotu, že vám jako zdroji mohu věřit.

SCP-644: Chytré, chytré. Nejspíš proto jste doktorka a já jsem jen pán. Ha. Říkají mi marketingový poradce, ale vlastně jsem zapojen do každého kroku celého procesu.

Dr. Latimerová: Jak jste docílil tak cenného postavení ve společnosti?

SCP-644: Spousta tvrdé práce, ujišťuji vás. Zprvu možná spíš štěstí. Podívejte, byl jsem jen mladý ucho, bylo mi možná 30 a přišel ke mně ten starší chlapík, samotný Wondertainment, který mi nabídl zapojit se v něčem… vážně speciálním

Dr. Latimerová: Neříkal jste, že jste Wondertainmenta znal už na vysoké?

SCP-644: Ano. Každopádně, začal jsem pro něj pracovat. Chtěl někoho, kdo měl vážně dobrý cit na obchod, chápete? Říkal, "Horký. Mám tolik dobrých nápadů, ale jaký vybrat? Nemám na to věčnost. Proto potřebuji tvůj vytříbený vkus, soustřeď se na to. To od tebe potřebuji."

SCP-644: Takže jsem klesl až na dno, a když jsem se vrátil, bylo to jako cvak. Prostě jsem vědělm který nápady budou žhavý, přesně jsem věděl, co poletí. Pořád, celou dobu. Pracoval jsem s ním a byli jsme jako bráchové, šlapalo to jak šílený. Já a on. Říkával mi, "Moje hlava už není co bývala, Horký. Pojďme rozšířit tvoji kreativitu."

SCP-644: Děláme to znovu a znovu a najednou jsem jako blesk. Přijdu za ním a říkám, "Doktore, mám nápad. Co takhle místo toho, aby sis hrál se svým jídlem, můžeš mít se svým jídlem inteligentní rozhovor?"

SCP-644: Takhle jsem mu to říkával a on mi na to říkával, "Horký, tobě to teda pálí, musíš mít mozek jako meloun" a já mu na to říkal "Wow, díky šéfe" a pak mi dal na ramena malinkatý melou a oba jsme se smáli. Je to takovej náš vtípek, víte?

SCP-644: Tedy, byl. Dokud se z toho Bezhlavý nezačal cítit sebevědomě.

SCP-644: Ale i tak jsme takhle pokračovali…. no, byly to roky. Pomáhal jsem s každým úsilím. Jeden rok jsem si pomyslel, "Víte, co děti milují? Koupání." nebo "imaginární kamarády", nebo "smát se vtipům", nebo… no, měli jsme pár divných let.

SCP-644: A když přišla má chmurná léta, začal jsem dělat projekty se zvířaty. Jeden z projektů se doslova stal domácím mazlíčkem, vážně, teda… jeho koncept byl oživlý. Stáhli jsme ho, když začal ukusovat prsty. Nicméně, šéf mi řekl, že má dobrý nápad. Řekl mi o něm a já se prostě zamiloval. Nechal mi udělat tohle tetování a řekl mi, že má práce za stolem končí. Vlastně, že jsem hotový. Že musím vyrazit do světa a začít šířit lásku. Tolik sociálně ukřivděných dětí… věděla jste, že každé páté dítě žije pod hranicí chudoby? Hodilo by se jim trochu péče od Wondertainmenta, nemám pravdu? To všechno bylo, před 7 lety.

Dr. Latimerová: A tehdy jste se stal 'panem Horkým'?

SCP-644: Vždycky jsem byl pan Horký, madam. Ale teď, máte zájem o mé produkty, nebo ne?

Dr. Latimerová: Jakou hračku jste měl na mysli?

SCP-644: Ouh, napadly mě 'Karpální Zvířátka Dr. Wondertainmenta™'. Je to virtuální zvířátko, no ne? Ale není to počítač. Žije ve vašem předloktí. Trocha lokální anestezie by celou tu věc prohloubila. A pak je z něj váš kamarád! Může vám číst pohádky na dobrou noc, dělat váš domácí úkol z matematiky, téměř cokoliv. Je velmi chápavý. Můžete na něj křičet, vybít si na něm zlost, nadávat mu, aby zmizel… odpustí vám a vždy tam bude, aby dal vaší loketní kosti velké objetí když budete potřebovat! Co říkáte?

Dr. Latimerová: Popřemýšlím o tom.

<Konec Záznamu>

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License