SCP-2684
hodnocení: 0+x

blackboxbeach.jpg

Pobřeží pláže ██████, kde se SCP-2684 nachází.

Objekt #: SCP-2684

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: Pláž ██████ a území, které ji obklopuje bylo zabráno předáckou organizací Nadace, South Coast Properties, pod krycím vysvětlením, že území bude přeměněno v exkluzivní bytové zařizení.

Kolem ██████ pláže musí být neustále umístěny dvě stráže. Jakýkoli vstup do vody mimo testování je striktně zakázán.

Popis: SCP-2684 je anomální fenomén ovlivňující Pláž ██████, nacházející se v █████████, stát Florida, USA. Jedinci ve vodě zmizí, jestliže jsou vzdáleni alespoň deset metrů od břehu, přestanou se na pobřeží dívat a nejsou pozorováni žádnými jedinci na pláži. Toto se nejčastěji přihodí, pokud je jedinec ponořen vlnou, ale může to také nastat při dobrovolném potápění pod hladinu.

Všechny předměty držené, nebo přichycené k jedinci ovlivněnému SCP-2684 rovněž zmizí spolu s daným jedincem. Pokud jedince nelze pozorovat, ale předmět který drží ano, zmizení neproběhne.

Žádní jedinci, kteří jsou pohřešováni jako následek SCP-2684 nebyli objeveni. Rádiové vlny jedinců postižených SCP-2684 (pokud vstoupili do SCP-2684 s rádiem) vycházejí z neurčitého bodu ve vodě. Jedinci ovšem zdá se nejsou schopni obdržet bezdrátové vysílání.

Jedinci zasažení SCP-2684 hlásili, že byli v otevřeném oceánu bez viditelné pevniny. V současnosti se hypotetyzuje, že SCP-2684 přenáší ovlivněné jedince do alternativní reality nebo dimenze, která obsahuje pouze vodu. Nebyla určena žádná metoda, jak z této reality uniknout.

SCP-2684 bylo objeveno poté, co se začalo pohřešovat sedmileté dítě, jenž bylo naposledy spatřeno na ██████ pláži. Poté, co nadační agenti vyšetřovali případ kvůli anomálnímu zásahu, potvrdili anomální vlastnosti pláže. Byly vyrobeny falešné pozůstatky dítěte a byl vymyšlen krycí příběh zahrnující únos a vraždu daného dítěte.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License