SCP-115-CZ
hodnocení: -1+x

Objekt #: SCP-115-CZ

Třída Objektu: Euclid Keter

Speciální zadržovací procedury: SCP-115-CZ kvůli své nátuře nelze úspěšně zadržet, avšak manifestaci SCP-115-CZ se dá lehce předejít přítomností aspoň 2 lidí.

Veškeří noví jedinci SCP-115-CZ-D musí být co nejdříve nalezeni a zničeni. Nejúspěšnějším způsobem eliminace se ukázalo upálení.

Všem svědkům, jenž viděli SCP-115-CZ-D, je nutno podat amnestika Třídy-A. Lidští jedinci, kteří přišli do blízkého kontaktu s SCP-115-CZ-D, musí být lékařsky prohlédnuti kvůli potenciálnímu nakažení a umístěni do karantény po dobu 7 dnů. Pokud se projeví první příznaky nákazy, budou usmrceni podáním kyanidu a následně zpopelněni.

Popis: SCP-115-CZ je vzhledově obyčejný český železniční vůz řady 810, s tím rozdílem, že je jeho barva již znatelně oloupaná a odřená. Uvnitř kupé je přesně 24 míst k sezení, vždy po dvojicích čelem k sobě. Do řídicí kabiny nelze nijak nahlédnout a ani vstoupit, to je zapříčiněno černou pulzující hmotou uvnitř. Pokud se ve vzdálenosti aspoň 247 metrů od náhodných kolejí, kdekoliv v České republice, nachází osamocený člověk s výhledem na ony koleje, dojde na nich k manifestaci SCP-115-CZ. Dveře SCP-115-CZ se otevřou a pokud do nich zasažený člověk do 2 minut nevstoupí, tak z nich vyběhne SCP-115-CZ-A.

SCP-115-CZ-A je zcela černý 1,82 metrů vysoký humanoid v oblečení průvodčího. (Stále není známo, z čeho je tato černá hmota složena.) Ten rychlostí až [DATA VYMAZÁNA] km/h doběhne k jedinci a ve velmi silném chvatu ho vtáhne dovnitř SCP-115-CZ.

Podle svědectví pokaždé, kdy byl zasažen uvnitř kupé, aspoň na 9 místech již seděli neznámé bytosti (nyní referované jako SCP-115-CZ-B). SCP-115-CZ se následně rozjelo, chvíli jelo stále po kolejích v našem světě, následně se okna instantně ztmavila do doby, než SCP-115-CZ vjelo po kolejích do dalšího světa. Svědci hovořili o červené trávě, nazelenalém nebi, podivných stromech a zvířatech. V každém tomto světě se opakoval stejný proces s nabráním dalšího cestujícího, až do plného obsazení míst k sezení.

Doložené bytosti (SCP-115-CZ-B): liška v neznámých šatech s abnormálně protáhlým trupem, nízký modrý člověk s hranatými rysy, antropomorfní rudá koza s amputovanou nohou, dřevěný automat ve tvaru sovy, živá mumie, tmavě růžový poník s "pohádkovým vzhledem", stromová bytost, [DATA VYMAZÁNA], prase domácí jenž chodilo po zadních nohou, úchvatná stříbrná žena z listí, papoušek, tělně zmutovaný člověk a mechanická ryba s nohami. Bytosti, které dokázali mluvit hovořili neznámými jazyky, které se nepodobají žádné z lidských řečí.

Po nastoupení poslední bytosti se SCP-115-CZ přenese do finální destinace, jenž je tmavá písčitá poušť s permanentně tmavou oblohou. Po dojetí k dřevěné chatrči s jednou olejovou lampou jsou všichni cestující SCP-115-A donuceni vystoupit ven. Potencionální útěk do okolního prostoru vyústí v sežrání neznámými bytostmi, jenž se objeví poblíž prchajícího SCP-115-CZ-B.

Přibližně minutu po vystoupení z vlaku, vyjde z chatrče tří metrová humanoidní bytost (nyní referováno jako SCP-115-CZ-C), tvořená kompletně černou hmotou. Avšak na její abnormálně veliké hlavě je posazen nespočet různě velikých rudých očí. SCP-115-CZ-C vždy postupně uchytne jednoho z SCP-115-CZ-B do své ruky a druhou mu násilně otevře ústa do kterých začne ze svých očí sekretovat neznámou viskózní látku. Po ukončení tohoto aktu je SCP-115-B odtáhnuto SCP-115-A do chatrče.

Člověk, který takto prožije celou jízdu SCP-115-CZ, se následně objeví ležíc na místě, kde poprvé zahlédnul SCP-115-CZ. (Takto došlo k prvnímu nahlášení oběti SCP-115-CZ, jelikož se zasažený jedinec objevil uprostřed skupinky lidí.)

Zasažený jedinec je od této chvíle označován jako SCP-115-CZ-D. Do 7 dní se kompletně tělně a psychicky promění na tvora téměř identického SCP-115-CZ-C.
1. den se nic neděje.
2. den zasažený pociťuje silné bolesti lebky, na místech kde se tvoří nové důlky pro oči a silně zvrací.
3. den začne nekróza kůže.
4. den začnou jedinci vypadávat veškeré chlupy, nehty a zuby.
5. den se páteř subjektu abnormálně protáhne, kvůli černé hmotě jenž se utvořila z orgánů.
6. den upadne jedinec do kómatu.
7. den se z jedince po probuzení stává nové SCP-115-CZ-D. Subjekt se následně začne pohybovat po venkovním okolí a vyhledávat co největší koncentraci lidí, po jejím nalezení ze sebe začne vypouštět nebezpečné spóry, které po vdechnutí vyústí ke stejné přeměně.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License