Poznejte Zaměstnance

Níže můžete najít seznam aktivních zaměstnanců, spolu s jejich zaměřením a různými zajímavostmi.


AtlasCZAtlasCZ: Moravský překladatel úporně soupeřící s uživatelem HajgrandoHajgrando o roli nejméně aktivního zaměstnance. Občas napíše nějaké průměrné SCP, které nikoho nezajímá. Než aby s někým navázal kontakt a na něco se zeptal, bude radši na onu věc přicházet 2 hodiny sám a když na to nepřijde ani potom, vykašle se na to a jde dělat něco jiného. Pokud se náhodou stane, že se k vám připojí do hovoru, po 5 minutách zapomenete, že tam je. Má rád šachy, matematiku a šunkové brambůrky.

chamikchamik: Váš lokální indický tech-support. Pokud se nehrabe v componentech wiki, nejspíš programuje nebo překládá. Pokud nedělá nic z toho, nejspíš se schovává někde v korunách stromů a potichu sleduje předpověď počasí na příští středu. Rád tráví čas v Poutníkově Knihovně čtením špatných překladů a knih o programování v Pascalu z roku 2000. Má rád palačinky s jahodovou marmeládou a vyhřáté sedačky.

Dr BekDr Bek: Učedník lokálního indického tech-supportu. Pokud neprokrastinuje tak překládá nebo píše. (Většinou prokrastinuje). Někdy se pokouší udělat v C# něco komplexnějšího než kalkulačku; neúspěšně. Preferuje palačinky s lísko-oříškovou pomazánkou na rozdíl od jahodové marmelády.

H3G1H3G1: Pokud zrovna nevytváří komplexní spleť návodů, které dělají ze zubožených uživatelů idioty, nebo se nevozí po nezkušených, zmatených překladatelích, pravděpodobně někde židluje s blbostmi, které jsou zcela k ničemu. Má jistou averzi k židlím a pokud nemusí, nesedí na nich. Nechápe odpor k předem vyhřátým záchodovým prkénkům (obzvláště na veřejných záchodcích) a pojídá mražená vajíčka zásadně se slupkou.

HajgrandoHajgrando: Nejméně aktivní zaměstnanec, je rychlejší dojít k němu domů a čumět s úsměvem do jeho okna, dokud si vás nevšimne, než na něj čekat na Discordu. Jednou za čas se objeví, aktualizuje role, seřve pár nováčků za články, které píšou, napíše kritiku, která zničí vaše dětské sny a víru v Ježíška, a zase zmizí. Slyší na jméno Granko, miluje kakao, nesnáší kečup a ABSOLUTNĚ NENÁVIDÍ MAJONÉZU!!

LilyFoxyLu LilyFoxyLu : Hobit České větve Nadace, věčně zalezlý ve své skrýší s hromadou papírů na korekci. Většinu času ji naleznete v archivech, studující bájnou nadační terminologii nebo magii českého pravopisu, aby tyto vědomosti mohla aplikovat při své práci korektora. Většinu času je přívětivé stvoření, ovšem nikdo ji nechce potkat ve špatném rozpoložení, poněvadž se také může stát, že ji jednoho krásného dne najdete někde za rohem, jak mlátí ostatní zaměstnance srolovanou kopií jejich článků kvůli hrubkám.

raichu00raichu00: K SCP přišla omylem na své cestě internetem. Ačkoliv ví o SCP asi tolik, co průměrný hráč League of Legends o slušném vychování, dostala se na pozici zaměstnance. Kdysi se věnovala korekci, kterou poté vzdala a místo toho si teď raději jednou za čas zakřičí na ostatní korektory, že něco opravili špatně.

UtylikeUtylike: Hlavní administrátor a vášnivý ničitel čtvrtých stěn s vyšším počtem přeložených stránek než mistr Yoda, možná proto, že má rozdvojenou osobnost, nebo proto, že mu pomáhají jeho znuděná já z alternativních vesmírů. Nebo možná prostě kašle na všechno v životě, protože překládání příběhu o 150 tisících slovech je větší zábava, než jeho každodenní rutina. Kdo ví? On ne.


Jak nás kontaktovat?

Všichni zaměstnanci jsou aktivní na našem Discordu, takže pokud máte problém, potřebujete poradit, nebo si chcete jen tak pokecat, neváhejte se připojit.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License