Nedávné příspěvky fóra
From categories:
page 1123...next »

Za tohle ti odmítám připsat body :bruh:…

Nope by HajgrandoHajgrando, 27 Feb 2021 20:14

Při vytváření tohoto vlákna mi postupně došlo, že většina českých autorů se moc o anglickou větev nezajímá, jenom od ní bere překlady. Tomu zcela rozumím, ale stejnak si myslím, že bychom se mohli do nejstarší komunity zapojovat. Jsou tam fajn lidi.

Rozumím to, co jsi tím chtěl říct. Djkaktus je dost důležitá osoba a tím zastiňuje jiné, dobré autory. Zcela s tebou souhlasím, ale i přes to si stojím za tím, že djkaktus má velice zajímavou osobnost.

Hajgrando? Hm. 005-CS byla vážně super, to musím uznat, a taky doufám, že brzo napíše něco dalšího, ale vzhledem k jeho celkové neaktivitě, ztrácím naději.

Jinak, děkuji za příspěvek!


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

Ještě jsem se nedostal do bodu, kde bych se podíval do historie článku, nebo do infobaru, pokud jde o překlad, a řekl si například: "Jo, to napsal tenhlecten, tak to bude hodně dobrý!" nebo "Jaj, to psala tahlecta osoba, no tak to číst radši ani nebudu."

Mohl bych říci, že můj oblíbený autor je třeba DrClefDrClef či AdminBrightAdminBright, ale to by nebyla pravda, protože spíše obdivuju jejich vymyšlené postavy, než je samotné, jakožto autory. Část jejich článků převážně z první série je průměrná nebo dokonce podprůměrná.

Není to ani djkaktusdjkaktus. Sice vím, že jeho díla jsou na úrovni dobrého spisovatele, ale nechci jej jmenovat jako svého oblíbence, protože si myslím, že jeho velikost zastiňuje další velmi dobré, avšak nenápadné autory, které však neznám, takže je jmenovat nemohu.

Ve stručnosti; nemám na anglické wiki oblíbeného autora (zatím).


A co Česká větev?

Hmmmmmmmmm…

Tam mám oblíbeného autora.

Je jím HajgrandoHajgrando. Ačkoli napsal zatím jen čtyři články, všechny jsou nadprůměrné a velmi vydařené, proto doufám, že brzy něco nového napíše.

Bráááško.


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

Tohle vlákno chci zaměřit na vaše oblíbené osobnosti na wiki! Autory, grafiky, apod..

Dobrý den, přátelé!

Jaká je vaše oblíbená osobnost na SCP-Wiki (anglické, na české se zaměříme někdy jindy)? Rounderhouse, djkaktus, Uncle Nicolini… To jsou všechno známá jména, ale koho jste si za ty roky nejvíce oblíbili? Chci se vás na toto zeptat, zajímá mě totiž, kdo je váš oblíbenec! Nebojte zmínit i více osobností!

Můj vyvolenec je skoro určitě shadow admin SCP-Wiki, djkaktusdjkaktus. Jeho SCP jsou bravurně zkracované a vždycky je zábava je číst. Kupříkladu Ouroboros, SCP-1730 nebo SCP-5935. SCP s myšlenkou a příběhem jsou přece ty nejlepší, ne?

A co takhle CSS mistra, autora příručky, jak být skvělý kritik nebo SCP-5140 a úžasného memera, RounderhouseRounderhouse! Je to skvělá osobnost sama, umí si udělat srandu a je čestným adminem Poutníkovy Knihovny. Mně třeba konkrétně pomohl s kódem do mého SCP, za což jsem mu i několikrát poděkoval. A jeho osobní složka? Mistrovské dílo.

A do třetice všeho dobrého, RallistonRalliston. Nejen, že je to úžasný a milý člověk jako takový, ale taky i skvěle píše! Jeho charakter, který máte možnost odpozorovat z komentářů, je pozitivní a milý, což mě, když projíždím smutný/znuděný komentáře u různých SCP na wiki, často potěší!

Tak to bude ode mne asi všechno. Jaká je vaše nejoblíbenější osobnost na SCP-Wiki? Napište je, prosím, do tohoto vlákna.

Nezapomeňte, že abyste napsali novou zprávu, prosím, klikněte na "New Post" a ne na "REPLY". Bude to tu mnohem více organizované, takže v tom taky bude lepší přehled.


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

LyppiattLyppiatt 26 Feb 2021 10:47
in discussion Hidden / Per page discussions » SCP-019-CS

Fascinuje mě to technické zpracování a spojení dvou zdánlivě nesoudělných komponentů nadačního narativu.

Přesně ten crossover, který jsme potřebovali (teď už jen zbývá Padesát odstínů Zlaté Klece).

Would upvote again.

by LyppiattLyppiatt, 26 Feb 2021 10:47
ModularModular 26 Feb 2021 10:01
in discussion Hidden / Per page discussions » SCP-019-CS

Tento argument beru a dává mi perfektní smysl. Díky za kritiku.


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

by ModularModular, 26 Feb 2021 10:01
LyppiattLyppiatt 26 Feb 2021 07:24
in discussion Hidden / Per page discussions » SCP-019-CS

Klasicky downvote for ACS.

by LyppiattLyppiatt, 26 Feb 2021 07:24

Zdravím! Zde je můj příspěvek do Šesté SCP-CS Soutěže. Doufám, že se vám bude líbit. Už dlouhou dobu jsem chtěl napsat něco do Třídy roku '76 a teď se mi to konečně povedlo. Všechna poděkování a zdroje obrázků jsou vypsaná v Info-Ayers, tak se tam určitě koukněte!

Našli jste tu básničku?


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

Autorský Příspěvek by ModularModular, 25 Feb 2021 16:37

Okay, zmírnil jsem to. Jediná zmínka o větším mazání je těch 11 let: nechal jsem je tam proto, jelikož to naznačuje, že se během Napoleonských válek stal nějaký astronomický bullshit, leč jeho přesná povaha je otevřena interpretaci (líbí se mi představa Napoleona dobývajícího Evropu ze svého AT-AT).

Re: To není J? by LyppiattLyppiatt, 24 Feb 2021 17:30

Jasně, pokud by byli husité, co měli laserové věže, vymažeš ty záznamy :kek:… jen na tom co jsi tam psal, že se mazalo, mi přišlo, že není potřeba to mazat.
Takže ano, pokud vymažeš pouze ty "over-the-top" situace, nejspíš se tím vyřeší můj problém.

Re: To není J? by HajgrandoHajgrando, 24 Feb 2021 17:24

Co to zmírnit? Říci, že byly mazány příliš over-the-top záznamy, zatímco jiné byly pro svou notorietu či uvěřitelnost (da Vinciho skicy a vše, co se SKUTEČNĚ stalo) ponechány?

Btw

(Husité to zkrátka uměli líp, stejně jako tomu bylo během skutečných válek. Vyhráli díky superiorním taktikám.)

Re: To není J? by LyppiattLyppiatt, 24 Feb 2021 17:16

Já se tam hrozně peru s tím, že všechny ty záznamy vymazali a lidi o tom skoro neví. Peru se s tím kolik to vyvolává nezodpovězených otázek. Nenech se zmást, hrozně se mi to líbí, definitivně to chci na stránce, ten mínus je tam spíš abych ukázal na to, že tam je prostě jedna věc, kterou nechci překousnout. Nelíbí se mi prostě to, 11 let jsme mazali všechno, co nasvědčovalo tomu, že existovaly tanky protožeeeee… proto. Jakoby kdyby se řeklo, nápad na tank byl už v pravěku podle malb. Podle mě by si lidi řekli, "ok, cool". Ale to je celý, prostě by se to podle mě vzalo jako součást historie. To mi na tom vadí.
Druhá věc, uvedu příklad, Husité používali bojové vozy/tanky… cool a proč je neměla i druhá strana, když VŠICHNI věděli, jak udělat tank?

Re: To není J? by HajgrandoHajgrando, 24 Feb 2021 17:12

S tímhle jsem trochu bojoval, ale udělal jsem to tak proto, jelikož, ačkoliv se jednalo o anomálii, došli lidé ÚPLNĚ STEJNÉHO řešení nezávisle na tom a vytvořili stejný, leč neanomální, konstrukt běžnými prostředky.
EDIT: Už rozumím. Ano, změním to.

Re: Explained?? by LyppiattLyppiatt, 24 Feb 2021 16:57
LyppiattLyppiatt 24 Feb 2021 16:56
in discussion Hidden / Per page discussions » SCP-009-CS

Pár úprav: zbavil jsem se těch sto procent. Myslím, že už jen tím to nabylo na autenticitě.

A nějaké drobné okolo.

by LyppiattLyppiatt, 24 Feb 2021 16:56
Explained??
H3G1H3G1 24 Feb 2021 16:54
in discussion Hidden / Per page discussions » SCP-009-CS

Super SCP, zajímavej a absurdní koncept. Skvěle zpracováno.
Ale jedna věc mi moc nesedla. Proč by to mělo bejt reklasifikovaný na Explained?? Vždyť si tam sám napsal

Ačkoliv je efekt spolehlivě neutralizován, nezbývá mi, než přiznat, že dodnes netušíme ani zbla, odkud se SCP-009-CS vzalo.

A nikde ani nevidím vysvětleno, jak má SCP-009-CS fungovat. To je u Explained dost potřeba. Jako Neutralized to sedí perfektně, ale Explained moc ne.
Přesto +1

Explained?? by H3G1H3G1, 24 Feb 2021 16:54

Taky na to koukám, že to na mě působí spíš jako -J. Prokonzultuju to se svou druhou hlavou a uvidím, co s tím provedu. Každopádně díky!

Re: To není J? by LyppiattLyppiatt, 24 Feb 2021 16:48
Re: To není J?
H3G1H3G1 24 Feb 2021 16:47
in discussion Hidden / Per page discussions » SCP-009-CS

Tohle je napsaný víc odborně než 90 % článků na stránce. Navíc na jéčko to neni dost vtipný, jako spíš absurdní, ale to SCP bejvaj. Doslova máme SCP, který popisuje význam slova uvnitř. S pozadím taky nevidim problém, doslova tam popsal většinu "tanků" napříč historií.

Re: To není J? by H3G1H3G1, 24 Feb 2021 16:47
To není J?
HajgrandoHajgrando 24 Feb 2021 16:40
in discussion Hidden / Per page discussions » SCP-009-CS

Hrozně se mi líbí ten nápad, miluju, jak je to originální. Problém mám se zpracováním. Kdyby se to jmenovalo SCP-009-CS-J bylo by to skvělý. Přidal bych na odbornosti, ubral bych vtip a dal ho víc do pozadí a rozhodně bych si víc promyslel věci okolo, takhle je to na SCP až moc absurdní.

To není J? by HajgrandoHajgrando, 24 Feb 2021 16:40
page 1123...next »
Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License